Wszystko o krewetkach
Krewetki w Akwarium

Poprzedni temat «» Następny temat
Mistrzostwa Krewetek Dortmund 29.09 - 01.10.2017
Autor Wiadomość
Saiqpat 
Bywalec
Michał Paczkowski

Wysłany: 2017-09-08, 12:12   Mistrzostwa Krewetek Dortmund 29.09 - 01.10.2017

http://aqua-expo-tage.de/

Zachęcam do udziału w mistrzostwach lub chociaż do samej wizyty na imprezie.
Jeśli ktoś miałby pytania lub potrzebował pomocy z tłumaczeniem to dajcie znać.

Impreza zapowiada się naprawdę bardzo fajnie. Będziecie mieć możliwość spotkania wielu znanych hodowców, z dobrego źródła wiem że przyjadą oni z całego świata.

kontakt do mnie przez FB lub mail: m.paczkowski@signifer.pl

Pozdrawiam
Michał Paczkowski

http://img684.imageshack....7/bannerzlz.jpg

Ryszard Ff 
Bywalec

Wysłany: 2017-09-12, 21:44   

Ja z zonka i Slawek z Iwonka tez sie zameldujemy i liczymy , ze bedzie milo i wesolo.

Ryszard Ff 
Bywalec

Wysłany: 2017-10-05, 21:25   

Bylismy , widzielismy , wrocilismy :) Poznalem wspanialych ludzi , ktorzy potrafia godzinami gadac o swoim hobby , doradzic i podpowiedziec rozwiazania w problemach. Dowiedzialem sie miedzy innymi , ze Tigerki mozna trzymac na podlozu neutralnym i Tw okolo300 :) Jutro postaram sie wkleic kilka fotek :)
Wielkie dzieki dla Michala Paczkowskiego za pomoc w rozmowach , organizacji czasu wolnego i co najwazniejsze , za zalatwienie dobrej jakosci kreweci :)
Aaaa , co najwazniejsze wielkie podziekowania dla Slawka i Iwonki za wyciagniecie nas do Dortmundu , tego nie da sie opisac slowami , wrazenie jak dla mnie ogromne.
Ostatnio zmieniony przez Ryszard Ff 2017-10-05, 21:29, w całości zmieniany 1 raz  

Aga 
Zaglądacz

Wysłany: 2017-10-06, 08:26   

Ryszard Ff napisał/a:
Dowiedzialem sie miedzy innymi , ze Tigerki mozna trzymac na podlozu neutralnym i Tw okolo300 :)

Możesz rozwinąć temat ? Jakto wygląda od strony technicznej ?

Ryszard Ff 
Bywalec

Wysłany: 2017-10-06, 19:39   

Tak jak pisze swoje przelozylem na zwirek i trzymam na solach Gh+ Kh+ , przewodnosc w granicach 300. Woda bez zadnych uzdatniaczy - sorki dodalem Blackwater SERY.
Ostatnio zmieniony przez Ryszard Ff 2017-10-06, 19:40, w całości zmieniany 2 razy  

Ryszard Ff 
Bywalec

Wysłany: 2017-10-06, 19:59   

Fotki

Prosze o polaczenie moich postow :)

Edit: Połączyłem i poprawiłem, ale na przyszłość wstawiaj te foty jak Bozia przykazała :)
Stiep
Ostatnio zmieniony przez Stiep 2017-10-09, 16:50, w całości zmieniany 1 raz  

Sławek 
Zaawansowany

Wysłany: 2017-10-09, 18:36   

No cóż, szkoda tylko ,że tak szybko się wszystko zakończyło ,szkoda również ,że takich imprez jest coraz mniej i ,że niestety po kolei "padają "one :cry: Niestety z tego co usłyszeliśmy Hannoveru ma już nie być ,również nie wiadomo jak będzie z Wiedniem :cry:
Co do samej imprezy w Dortmundzie.
Zbiorników na mistrzostwach krewetek wystawionych było 200 szt. Były krewetki powiedzmy przeciętne i nie jeden z forumowiczów szczerze ma ładniejsze w zbiornikach ale były też krewetki ,które "wymiatały"
Osobiście nie robiłem zdjęć z dwóch powodów :oops: po pierwsze ,nie zabrałem aparatu z samochodu (deszcz i szybkie przemieszczenie na targi) po drugie przy moim wzroku i tak raczej zdjęcia były by kiepskiej jakości :oops:
Na targach również była wystawa zbiorników dekoracyjnych (aquaskaping-u ),były ładne zbiorniki w różnym stylu .
Zdjęcia części krewetek jak również w/w zbiorników robił oczywiście Ryszard ,może z czasem wstawi je,jest na co popatrzeć.
Może jeszcze dodam,że na wstawionych już zdjęciach są praktycznie sędziowie sędziujący mistrzostwa krewetek,a obsada była oj wielka.
Osoby(sędziowie),które poznaliśmy i miło z nimi spędziliśmy czas to osoby między innymi z Brazylii , Portugalii, Austrii , Polski (tego Pana znamy już kilka ładnych lat :mrgreen: ) USA , Korei ,Tajwanu ,Belgi no i oczywiście Niemiec.
Tak jak już wcześniej napisał Ryszard ,nie było tajemnic co do krewetek,nie było pół prawdek ,nie było ściemniania,była za to bardzo miła atmosfera i szczera pomoc o czym przekonał się właśnie Rysiu .
Teraz czekamy na informację gdzie będzie następna impreza by można było na nią pojechać i znów miło pogadać .
Pozdrawiam Was i tak szczerze :?: jeśli będziecie mieli okazję wyjechać na takie lub podobne im imprezy to nie rezygnujcie tylko tyłki w auta i w trasę , my na sto procent na następnych będziemy .

http://www.inspiracjesmakow.pl/

Ryszard Ff 
Bywalec

Wysłany: 2017-10-09, 22:10   

Slawek zaklepuj termin na nastepna impreze i jedziemy :) tak jak napisales atmosfera wspaniala , ja zaczalem w ludzi wierzyc i w to , ze nie wszyscy w oczach 100-dolarowki jedynie maja . Bylo z kim pogadac i o podpowiedzi poprosic. Po niemiecku jakos sie dogadywalem , ale angielski Zero :) wtedy pomagal Michal Paczuszka :)

Ryszard Ff 
Bywalec

Wysłany: 2017-10-09, 23:03   

Kilka fotek z aranzacji kostek :)

Ostatnio zmieniony przez Stiep 2017-10-10, 09:54, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu